Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozloučení s dostihovou dráhou

1. 11. 2008

1.11.2008 jsme se vydali s Ronem na rozlučku s dostihovou sezónou do Kolína s možností opět nechat našeho nezmara zaběhnout si nějaké to sólíčko. Nakonec sólo běh byl pouze jeden a dopadl dobře. Roník už byl nabuzen pouze sledováním předchozích závodníků. Z boxu vyběhl a už si to metelil. Při druhém běhu jsme zkusili síly s kamarádem Gambem Ekibondo. Motivace pro Rona byla větší než při sólovém běhu. V boxu oba soupři zaváhali, ale nakonec vyběhli a Roník kupodivu doběhl jako první. Zcela nečekaně se uskutečnil ještě třetí běh kamarádů. Ron, Gambo, Ankan a Gusto si změřili síly. Ron při startu velmi zaváhal, ale nakonec náskok ostatních dotáhl. V závěru byla tombola a vyhrál každý!!!

 

Náhledy fotografií ze složky Rozlučka s dostihovou dráhou Kolín 1.11.2008

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozdrav od spoluzávodníka

(Ilona a Džesika, 24. 11. 2008 14:23)

Ahoj Rony!
Máš moc krásné stránky.
Nevim jestli si na mně pamatuješ, ale viděli jsme se na řízeným tréninku v Kolíně, jmenuju se Džesika- Gemi Hanáček Wenet.
MOc se těším že se na příštím tréninku na jaře sejdem, příští rok by jsem si chtěla vyzkoušet splnit licenci a ty?
Měj se krásně a pozdravuj páníčky.
Na Nový rok jdu jako každoročně na novoroční pochod na Děčínský Sněžník na Nový rok o víkendu v sobotu, nechceš jít se mnou?
Ahoj Džesika a panmička Ilona.
Podívej se na mé stránky- www.gemi.estranky.cz

pozdrav od závodníka

(Míla a Aki, 8. 11. 2008 11:00)

Náhodou jsme narazili na vaše hezké stránky, Ron běhá moooc pěkně. Myslím, že Akískovi roste veliká konkurence. Těšíme se na vás na jaře na dráze.
Hezký víkend Míla a Ankan.